O firmie ELITE MUSIC słów kilka...


Elite Music to dynamicznie rozwijająca się firma z Olsztyna, działająca w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events). Firma rozpoczęła działalność w 2008 roku, a jej założycielem jest Julian Dziewulski - rodowity olsztynianin, absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim a także DJ oraz producent muzyczny. Julian swoje doświadczenie zdobywał i pogłębiał podczas pracy w firmach związanych z branżą i  współpracy z hotelami.

Początkowym założeniem Elite Music było dostarczanie  obsługi muzycznej na imprezy firmowe, muzyczny management i booking DJ-ów, stąd też wynika jej nazwa. Jednak katalog oferowanych usług bardzo szybko powiększył się o kolejne propozycje. Wszystko to było możliwe dzięki realizacji coraz bardziej złożonych projektów dla naszych klientów.

Aktualnie Elite Music oferuje zróżnicowany katalog usług z zakresu organizacji i obsługi imprez, wśród których najistotniejszymi stały się kompleksowa organizacja eventów firmowych, imprez integracyjnych a także dostarczanie atrakcji muzycznych i artystycznych na imprezy jako element uzupełniający kompleksowe realizacje. Bardzo istotnym działaniem firmy jest także organizacja imprez tematycznych, które są realizowane w oparciu o autorskie programy i własne zasoby sprzętowe. Programy tematyczne zostały dostosowane tak ,aby były odpowiednie nie tylko na imprezy czysto integracyjne, ale także na imprezy dla kontrahentów.

W latach 2011-2012 postanowiliśmy ukierunkować działania przez co specjalizacją firmy Elite Music stała się organizacja imprez z udziałem kontrahentów, kluczowych klientów, imprez organizowanych przy okazji szkoleń, konferencji, targów oraz spotkań biznesowych.

Klientom korzystającym z naszych usług oferujemy własne doświadczenie i nieograniczoną sferę pomysłów, tak aby stworzyć optymalną ofertę i zapewnić maksimum satysfakcji.