Wodzirej elite | Olsztyn

- eleganckie prowadzenie
- oryginalne konkursy i zabawy
- wzorowe przygotowanie

Wodzirej - aby Wasze Wesele było udane
Przyjęcia prowadzi z prawdziwą pasją i angażuje wszystkie swoje siły, aby spełnić oczekiwania młodej pary oraz gości weselnych. Zawsze pogodny, łatwo nawiązuje kontakt z uczestnikami zabawy.
To wszystko sprawia, że publiczność podchodzi z wielkim entuzjazmem, do prowadzonych przez wodzireja konkursów i zabaw.  Pamiętajcie! Nasz wodzirej bez problemu wskakuje w środek kółeczka, aby za chwilę poprowadzić weselny korowód do rytmicznej muzyki.

Jeśli priorytetem dla Was jest Wesele z ciekawymi konkursami i zabawami, a dodatkowo prowadzone z wyczuciem, na Wasze Wesele niezbędny jest   Wodzirej Olsztyn to miasto, z którego startujemy, jednak region, w któym się zatrzymamy zależy już tylko od Was. Często działamy w takich miastach jak: Gdańsk, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń.

duet Wodzirej + DJ = sukces
Naszą główną propozycją jest zestawienie osoby DJ-a z jego bogatym repertuarem muzycznym wraz z  wodzirejem, który nada przyjęciu odpowiednią formę. Takie  rozwiązanie zapewnia wspaniałą atmosferę i zabawę przez wiele godzin.

dj wodzirej na wesele Olsztyn

Muzycznie przekrojowo, mnóstwo hitów i jeden efekt - wspaniała  zabawa przez wiele godzin
Przyjęcie weselne wymaga zaprezentowania podczas zabawy bardzo przekrojowy repertuar: od rock'n’rollowych hitów poprzez polskie klasyki, a także nowości muzyczne z rozgłośni radiowych - u nas masz gwarancję, że DJ podczas wesela zamieni się w kreatywnego prezentera muzycznego i przedstawi ciekawy repertuar.
Oryginalne konkursy i zabawy
Na Wasze Wesele wybraliśmy najciekawsze konkursy i zabawy. Nasza lista zawiera ponad 20 oryginalnych, wyselekcjonowanych propozycji na uatrakcyjnienie wesela. Z listy tej dobieramy te, które spodobają isę Wam najbardziej a Konferansjer-wodzirej zajmie się tym, aby odpowiednio przedstawić je podczas samego przyjęcia. Wesoła zabawa murowana! wodzireje olsztyn, wodzirej olsztyn, wodizreje imprez.